Search:
Korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, które mogą zostać zapisane w Państwa urządzeniu. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce plików cookies.

Wybierz kraj
Australia
Belgium /   Belgique
Brasil
China
Deutschland
España
France
India
Indonesia
Italia
Japan
Malaysia
Mexico
Myanmar
Polska
Singapore
Schweiz /   Suisse /   Svizzera
Sverige
South Africa
Thailand
Turkiye
United Kingdom
United States
Vietnam
Other Countries - English
Other Countries - Espanol
Other Countries - Francais
OZNAKUJ SWÓJ ROWER
 
ZNAKOWANIE BICYCODE®
ZNAKOWANIE BICYCODE®

Narodowa baza danych francuskiej fundacji fubicycodegeneruje i zapisuje unikalny numer wraz z jego hasłem. Numer ten jest znakowany na rowerze i wiąże go anonimowo z jego właścicielem, który otrzymuje paszport rowerowy.

W przypadku kradzieży, numer Bicycode® potwierdzi wiarygodność właściciela podczas zgłoszenia kradzieży i zwrotu.ZNAKOWANIE NIE DO PODROBIENIA
ZNAKOWANIE NIE DO PODROBIENIA

Pistolet znakujący M3000 cechuje bezpośrednio na ramie roweru. Znakowanie jest trwałe i całkowicie parametryzowalne przy pomocy jednostki sterującej wbudowanej w pistolet.
 CAŁKOWITA NIEZALEŻNOŚĆ
CAŁKOWITA NIEZALEŻNOŚĆ

Urządzenie jest zasilane przez przenośną baterię, toteż operator może swobodnie znakować numery na parkingu rowerowym lub podczas imprez sportowych czy wycieczek rowerowych.KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DO ZNAKOWANIA ROWERÓW
KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DO ZNAKOWANIA ROWERÓW

Pistolet M3000 jest dostarczany w całości i gotowy do pracy wraz z baterią i sprzętem ułatwiającym ustawienie i zamocowanie go na ramie roweru.

Jest prosty w użyciu i nie wymaga szczególnych kompetencji informatycznych.

Zobacz rozwiazanie Propen


Chcę uzyskać informacje na temat: "Rowery"
Spółka: *
Twoje nazwisko: *
Kod pocztowy :
Miasto:
Kraj/Strefa: *
E-mail: *
Telefon: *
Komentarz lub zapytanie:
 
Zbierane informacje są przetwarzane na wyłączny użytek GravoTech Marking SAS. Zgodnie z francuską ustawą o ochronie danych osobowych z 06/01/1978 roku mają Państwo prawo dostępu, korygowania oraz usunięcia danych osobowych, które Państwa dotyczą pisząc na adres: GravoTech Marking SAS - 466 rue des Mercières ZI Perica 69140 Rilleux La Pape FRANCE. Za naszym pośrednictwem Państwa adres i dane osobowe mogą zostać przekazane spółkom należącym do grupy Gravotech i jej dystrybutorom. Jeśli nie chcą Państwo, aby te dane były przekazywane, prosimy kontaktować się pisząc na adres wskazany powyżej.
Informacje prawne
GravoTech Sp. z o.o. - ul. Kobierzycka 20 - BA PL 52-315 Wrocław - Polska
Tel : (071) 796-04-01   -   Fax : (071) 796-04-02   -   E-mail : info@pl.propen.com
© 2018 Propen is a registered trademark of Gravotech Marking (Gravotech Group).
All Rights Reserved.
- Informacje prawne