Search:
Korzystanie z naszej witryny internetowej oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, które mogą zostać zapisane w Państwa urządzeniu. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce plików cookies.

Wybierz kraj
Australia
Belgium /   Belgique
Brasil
China
Deutschland
España
France
India
Indonesia
Italia
Japan
Malaysia
Mexico
Myanmar
Polska
Singapore
Schweiz /   Suisse /   Svizzera
Sverige
South Africa
Thailand
Turkiye
United Kingdom
United States
Vietnam
Other Countries - English
Other Countries - Espanol
Other Countries - Francais
 

Znakowanie środków trwałych

 
ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM TRWAŁYM
ZARZĄDZANIE MAJĄTKIEM TRWAŁYM


Wartość majątku trwałego jest podstawą do obliczeń podatku zawodowego. Kontrola majątku trwałego pozwala na obniżenie tego podatku.

Kontrola majątku trwałego, uproszczona dzięki specjalnemu programowi zarządzania, pozwala również na optymalizację użytkowania narzędzia pracy i czyni urządzenie  rentownym.

Identyfikacja wyrobu powinna być dokonywana bezpośrednio na nim, w sposób jasny, bez możliwości błędu, umożliwiając jego śledzenie od kupna, poprzez konserwację, aż po zniszczenie.
 ZABEZPIECZENIE MAJĄTKU
ZABEZPIECZENIE MAJĄTKU


Identyfikowalność jest konieczna we wszystkich przedsiębiorstwach i organizacjach. Pomaga ona w walce z kradzieżą, oszustwami i niedozwlonymi wymianami przedmiotów.

Wykonane przy pomocy flamastrów lub farby znakowanie nie jest odporne na czynniki zewnętrzne (czyszczenie, czynniki pogodowe...).

Zastosowanie niemożliwego do podrobienia znaku rozpoznawczego na wyrobie jest jedynym środkiem ochronnym.KONTROLA INWENTARZA
KONTROLA INWENTARZA


Jak każde inne przedsiębiorstwo, Ty również powinieneś oznakować swój majątek, spisać go i kierować nim. Taka kontrola jest możliwa dzięki identyfikacji jednostkowej dóbr a następnie wpisaniu ich w system umożliwiający identyfikowalność.

Znakowanie wykonywane przy pomocy etykietek samoprzylepnych lub nitowanych na wyrobie, które mogą się zużyć lub odkleić, wymaga dużego kosztu materiałów eksploatacyjnych i nie jest trwałe

Majątek powinien być identyfikowany w sposób trwały.
 KONSERWACJA SPRZĘTU PRZEMYSŁOWEGO
KONSERWACJA SPRZĘTU PRZEMYSŁOWEGO


Dział konserwacji przedsiębiorstwa lub urzędu zajmuje się identyfikacją i znakowaniem małych części, na przykład części urządzenia lub narzędzi pochodzących z różnych oddziałów produkcyjnyh. Ochrona osób wymaga precyzyjnej procedury konserwacji okresowej, w ramach niebezpiecznego użytkowania: posługiwanie się środkami chemicznymi, wysoka temperatura środowiska, manipulacje...

Etykietki zawierające informacje zabezpieczające lub służące do weryfikacji nie są odporne na czynniki chemiczne lub mechaniczne.

Aby podstawowe informacje mogły zostać zapisane, należy wykonać trwłe znakowanie.

Zobacz rozwiązanie Propen
 

GravoTech Sp. z o.o. - ul. Kobierzycka 20 - BA PL 52-315 Wrocław - Polska
Tel : (071) 796-04-01   -   Fax : (071) 796-04-02   -   E-mail : info@pl.propen.com
© 2018 Propen is a registered trademark of Gravotech Marking (Gravotech Group).
All Rights Reserved.
- Informacje prawne